MENU CLOSE

Juridisku dokumentu tulkošana

 

Piedāvājam juridisku dokumentu tulkošanas pakalpojumus.

Ņemot vērā, ka šī darbības sfēra ir specifiska, tiek piesaistīti zinoši un profesionāli šīs nozares tulkotāji. Šie tulki ir kvalificēti lingvistikas speciālisti, kas jau vairākus gadus nodarbojas ar juridisko dokumentu un tekstu tulkošanu. Juridisko dokumentu tulkošana ir sarežģīta, jo pirmavota teksts jāiztulko tā, lai tulkojumā precīzi tiktu atainots oriģinālā dokumenta saturs un tam piemistu tāds pats juridisks spēks. Saskaņā ar iepriekš minēto, kā arī to, ka mēdz būt dažādas sarežģītības pakāpes juridiski teksti, gan tāpēc, ka eksistē dažādas valodu īpatnības (teikumu uzbūve, stilistiskās atsķirības u.tml.), tulkiem strādājot ar juridiskiem dokumentiem un tekstiem, ir nepieciešams sagatavošanās laiks, kura laikā tulkotājs iedziļinās pirmavota saturā.

 

Piedāvājam iztulkoto dokumentu notariāli apliecināt, kā arī - likumiskajā kārtībā apliecināt ar "Apostille" vai legalizēt.

 

Uzņēmumiem piedāvājam noslēgt sadarbības līgumu. Šī pakalpojuma ietvaros mēs piedāvājam iegūt lojālu partneri, ātru pasūtījumu izpildi, cenu atlaides liela apjoma pasūtījumu gadījumā, iespēju saskaņot rēķinu apmaksas grafiku u.tml.

 

Juridiskie dokumenti un teksti:

  • Līgumi, vienošanās, pilnvaras;
  • Likumdošanas un normatīvie akti;
  • Uzņēmumu dibināšanas dokumenti;
  • Tiesas dokumenti;
  • Sertifikāti, licences, apliecības; Instrukcijas, nolikumi u.c.

 

Nosūtīt failus tulkošanai un uzzināt cenu