MENU CLOSE

Mājaslapu tulkošana

 

Mājaslapu tulkošana un lokalizēšana rada nosacījumus Jūsu uzņēmuma attīstībai un izaugsmei starptautiskā vidē. 

 

Arvien biežāk nepieciešamā informācija tiek meklēta interneta vidē. Sekojoši, uzņēmumu mājaslapas bieži vien rada pirmo iespaidu par uzņēmuma tēlu un tā darbību. Mājaslapā atrodamajai informācijai ir jābūt viegli saprotamai, uzņēmuma profesionālājai darbībai jābūt skaidri un efektīgi aprakstītai.

Lai piesaistītu  jaunus klientus un sadarbības partnerus, palielinātu uzņēmuma apgrozījumu, ir jānodrošina mājaslapā pieejamā informācija arī citās valodās.

Lingvik tulkojumu birojs piedāvā mājaslapu tulkošanu un lokalizēšanu:

  • tulkošana - mājaslapā esošā teksta tulkošana mērķvalodā. Tulkojot, tiek nodrošināta avotvalodas precīza atveide un mērķvalodas labskanība.
  • lokalizēšana - mājaslapas tulkošana un integrācija atbilstoši tās valsts valodai, kultūrai, tirgus vajadzībām, kurā tiek plānota produkta vai pakalpojuma virzīšana.

Atkarībā no Jūsu darbības sfēras, mērķa valodas, kultūras, kur tā tiks izmantota, mēs piemeklēsim Jums atbilstošāko tulkotāju komandu, kas Jūsu mājaslapai veiks tulkojumu, ņemot vērā visus nepieciešamos faktorus veiksmīgai mājaslapas darbībai un tās izvirzīto mērķu sasniegšai.

 

Lai iegūtu plašāku informāciju par mājaslapu tulkošanas pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar mums ar e-pasta starpniecību: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot uz tālruni: +371 22 430 888. Mūsu projektu vadītāja sniegs Jums informāciju un sagatavos konkurētspējīgu tulkošanas cenu piedāvājumu